YURAPARK PLAYGROUND

ТИП

Громадський майданчик

Рік

2019

ПЛОЩА

1030.35 м²

ЛОКАЦІЯ

м. Львів

СТАТУС

Реалізований

КОМАНДА

Аліна Губарь в колаборації з Юлія Рибак, Христина Телюк

Нагорода: 1 місце: Переможець Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра
Фотограф: Андрій Шуст


Дитячий майданчик – це перший крок до процесу соціалізації дитини. Це місце не тільки реалізацій фізичних потреб дитини, а також місце духовного і інтелектуального контакту. Де через залучення дітей різного віку та етнічного фону до зустрічі та спілкування через дію гри, відбувається процес пізнання навколишнього світу.

Серце нового простору складається з художнього і амбіційно сформованого майданчика. Межі кордонів майданчика не тільки визначають краї ігрового поля, але також візуально створюють зелений бар’єр від площі Святого Юри, цим самим забезпечують місце безпечної ігрової зони.

Ділянка являє собою напіввідкритий простір , поєднаний зі сквером. Головним елементом є просторова скульптура для лазання, що складається із двох зелених металевих труб плавної форми, які влучно інтегруються в навколишнє середовище. Між цією структурою натягнута сітка, яка створює цікаву послідовність ігрових заходів для дітей різних вікових груп. Це сприяє фізичному та психологічному розвитку дитини, адже таким чином дитина вчиться долати перепони. Є ще один цікавий елемент в лазанці-led підсвітка. Посередині лазанки розташований будинок з дерева, з якого виходить гірка. З цього будинку відкривається вигляд на весь майданчик. Також є ще такі ігрові елементи: качелі, вмонтованний батут, слухова труба, «палички-лабіринт» і дошки для малювання,. У проекті передбачено збереження всіх дерев, гумовий настил використовується лише навколо деяких ігрових об’єктів .Також максимально зберігається газон.

План

Догори