STONE CAVE SAUNA

ТИП

Комерція

Рік

2019

ПЛОЩА

70 м²

ЛОКАЦІЯ

Бухта Вікінгів, Львівська обл.

СТАТУС

Реалізований

КОМАНДА

Аліна Губарь, Сергій Губарь

Сауна розташована на території відпочинкового комплексу “Бухта Вікінгів”, неподалік Львова. Її площа становить 70 м2 і сауна може вмістити до 10 чоловік.

Концепція інтер’єру полягає у тому аби створити умови для комфортного відпочинку, який об’єднує людей. Тому в центрі кімнати відпочинку ми запроектували круглий стіл, довкола якого можна збиратись з друзями чи сім’єю і гарно проводити час. Для підсилення ефекту зближення, стіни теж зроблені півколом. Такий архітектурний задум перегукується із давньою традицією гуртуватись довкола вогнища. Стіни оброблені трендовим матеріалом – кам’яним шпоном, а ще поділені цікавим прийомом- вертикальною лед підсвіткою, яка віддзеркалюється в темній стелі та у вікнах(ми хотіли створити ефект скелі чи печери). Також у сауні є невеличка кухня. Тут можна випити трав’яного чаю з керамічних горняток. Над круглим столом висять глиняні люстри ручної роботи,вони додають затишку та атмосферності.

Із кімнати відпочинку відкривається чудовий вигляд на озеро та зелену долину. При вході справа розміщена зона переодягання, а зліва – вбиральні та душові кабіни.

З лівого боку кімнати відпочинку розміщена фінська парна. Там через панорамне вікно відкривається чудовий вигляд на став. Із відпочинкової зони є вихід на терасу. Там можна відпочити на лежаках та зануритись в гарячий чан.

Збоку від сауни розташована комора для зберігання білизни та рушників.

Сауна має чудове розміщення біля лісу та вихід до води. Вона водночас традиційна (завдяки використанню гонту на фасадах та натуральних матеріалів), і в той же момент – сучасна(вхідний портал з HPL панелей, Led стрічки які прорізають кам’яний шпон всередині інтер’єру)

План

Догори