REDCUBE HOUSE

ТИП

Житлові будинки

Рік

2020

ПЛОЩА

175 м²

ЛОКАЦІЯ

Верховинський район, Карпати

СТАТУС

Реалізований

КОМАНДА

Аліна Губарь, Сергій Губарь, Дмитро Плесницький, Дзвіна Римар

Кожен з нас в певний момент хоче опинитися подалі від міського середовища та бути ближче до природи. Саме для таких моментів було розроблено сучасний відпочинковий будиночок.

Ділянка під проектування знаходиться в с.Кривопілля, Верховинського району Івано-Франківської області, на схилах пагорба з чудовим виглядом на гору Говерла.

Оскільки ділянка розташована на доволі стрімкому рельєфі, було вирішено використати її як особливість та перевагу при проектуванні будівлі адже завдяки цьому в цоколі технічне приміщення для обслуговування будинку. З огляду на це, ми створили зручний та функціональний двоповерховий простір який розміщений навхрест з двох блоків. На першому поверсі розмістився хол, гардероб, санвузол, кухня-вітальня та зона сауни з неймовірним виглядом на навколишню природу. На другому поверсі – хол, дві спальні з душовими кімнатами та виходами на тераси, де можна спостерігати за зоряним небом та просто насолоджуватись моментом. Для зручного перебування в будинку було передбачено ґанок та місце для авто з накриттям, а також велика тераса з басейном.

План

Догори