KALUSH INDUSTRIAL HUB

ТИП

Комерція

Рік

2020

ПЛОЩА

18000 м²

ЛОКАЦІЯ

м. Калуш, Україна

СТАТУС

Проект

КОМАНДА

Сергій Губарь, Аліна Губарь, Юлія Рибак, Дзвіна Римар, Каріна Добровольська, Дмитро Плесницький

Концептуальний проект реновації пром території та створення промислового хабу – це в першу чергу про аналіз регіону та ділянки, визначення його потенціалу, а вже потім про архітектуру та дизайн. Попри те що місто Калуш є основним промисловим центром західного регіону, йому бракує сучасного менеджменту та подиху, що ми й пропонуємо вирішити.

Потенціал регіону дозволяє мислити широко та сміливо. Географія розташування регіону дає можливість активних взаємозв’язків з Центральною Європою автомобільними, залізничними та повітряними шляхами. Широкий спектр промисловості та виробництв в регіоні дає змогу вигідної співпраці з мінімальними логістичними витратами, а також створення цілих промислових кластерів та індустріальних парків, залучення іноземних інвесторів та компаній.

Об’єкт реновації це величезна територія колишнього промислового виробництва з багатоповерховим адміністративним корпусом, а також складські та виробничі ангари. Оскільки існуючий об’єкт добре заточений під промислово-виробничу функцію, основним завданням було перепрофілювати його під сучасні технології, будівельні та логістичні вимоги. Адмін-корпус реорганізувався в офісний центр, коворкінги та мікро-готель на 2-х верхніх поверхах, східне господарське крило будівлі – в супермаркет, а західне – в кафе для відвідувачів хабу з літньою терасою. Також нашою метою було створення багатофункціонального відкритого простору для відвідувачів та мешканців Калуша з приємною атмосферою, який, зокрема, включив у себе літній кінотеатр та експлуатовану дахову терасу кафе.

В результаті ми створили своєрідний центр дозвілля, площадку для розвитку підприємницького, креативного мислення, місце проведення фестивалів та конференцій.

План

Догори