Ловимо ідею,
адаптуємо її до реальності та втілюємо в життя
Хто ми?
Наша команда - GAB (Gubar Architects Bureau) - інноваційне архітектурне бюро.
Sergii Gubar
Сергій Губарь
Співзасновник, архітектор
team-sanina2
Аліна Губарь
Співзасновник, архітектор
JcVMYj02ZS0
Галина Сєрбіна
CG artist, designer
DSC_0521-777обр
Ольга Бойко
Архітектор
Dzvina
Дзвіна Римар
Архітектор, дизайнер
Karina
Каріна Добровольська
Архітектор, дизайнер
НАША ФІЛОСОФІЯ

Архітектура це не лише камінь, цегла чи гарні меблі. Перш за все це простір, у якому хочеться жити, мріяти, розвиватися, виховувати своїх дітей і насолоджуватися естетикою того, що тебе оточує.

Можливо спершу це лише одна кімната, одна будівля, але згодом це вже наші улюблені локації, міста та країни.

Ми прагнемо, щоб такий особливий простір, який дозволяє розпрямити плечі, вдихнути на повні груди та почуватися “у своїй тарілці” був у кожного з вас, наших клієнтів та друзів.

Ми, як архітектори, керуємося переконанням, що те, що нас оточує безпосередньо впливає на якість нашого життя. І не має значення, чи це робоче місце, дім або громадський простір. Для нас дизайн справді має значення

Дизайн впливає на нас, а ми в свою чергу на нього.

Точкою відліку для нас є ваші цілі, стратегії та очікування. Ми їх трансформуємо, створюємо нову, кращу реальність, щось унікальне, гармонійне та ексклюзивне. Адже архітектура – це форма, наповнена змістом.

НАША МІСІЯ
Створюємо якісне середовище, в якому людина зростає, проживає, творить та взаємодіє.
Послуги
АРХІТЕКТУРА
Концептуальний проект
Робочий проект
ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр житлових будинків та квартир
Інтер’єр громадських та комерційних приміщень
Авторський нагляд під час виконання

НАШІ КЛІЄНТИ
Це прогресивні люди, які цінують свій час та якість, якісну архітектуру та дизайн. Наші клієнти отримають індивідуальний підхід до вирішення їхніх завдань та підтримку на всіх етапах проектування та будівництва. Наша основна мета допомогти клієнту втілити його мрії в реальність – через розуміння, адаптацію та реалізацію прийнятих рішень.
СПІВПРАЦЯ

Ми активно співпрацюємо із нашими клієнтами, колегами архітекторами, постачальниками та виробниками продукції, що використовується у архітектурі та дизайні інтер’єрів. Ми працюємо із різними суміжними групами – конструкторами, проектантами , завдяки чому, ми можемо реалізовувати масштабні проекти та ідеї.

Догори